Покемон
Това е един от най - готините покемон форуми,не забравяйте да се регистрирате,да пратите ЛС на Antoniq със скайпа си,да си направите герой,да слушате музика от радиото...
Покемон
Това е един от най - готините покемон форуми,не забравяйте да се регистрирате,да пратите ЛС на Antoniq със скайпа си,да си направите герой,да слушате музика от радиото...
Покемон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-якия покемон форум на света
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Хора,които напускаме

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Antoniq
Модератор
Модератор
Antoniq


Брой мнения : 194

Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyЧет Авг 19, 2010 4:50 am

Така

Аз
Max
Tonkss
Kalo
Дрейк
Милви




До утре в 24:00 ще си очакваме да се запишете в тази тема!!!


Последната промяна е направена от Antoniq на Чет Авг 19, 2010 5:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyЧет Авг 19, 2010 4:57 am

Аз също.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyЧет Авг 19, 2010 5:45 am

Щото има мозък не кат тебе
Върнете се в началото Go down
icefire3
Трейнер
Трейнер
icefire3


Брой мнения : 28

Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyЧет Авг 19, 2010 2:15 pm

да има мозък колкото да ви прецака и използва(и псува)ама вие не ми вярвате ,вие тъпаци които я познавате от 1 седмица а аз от 1 година и повече и знам каква е ама ще видите после.........ше са молите да идвате в нашия форум
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyЧет Авг 19, 2010 3:03 pm

И аз я познавам от към 1 год и ми умръзнаха старите и скучни форуми кадето има 100 такива само дет са различават по картинките затва се махам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyЧет Авг 19, 2010 5:57 pm

Напускам защото ми стана малко скучно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyПет Авг 20, 2010 1:00 am

айде и аз драсвам Exclamation Exclamation Exclamation 4a0
Върнете се в началото Go down
Antoniq
Модератор
Модератор
Antoniq


Брой мнения : 194

Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме EmptyПет Авг 20, 2010 3:05 am

Потребителите са изтрити,няма да се чака до 24:00,ако може да се изтрие и моята,повече няма да влизаме тука,сами си останахте с толкова малко хора Хора,които напускаме Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хора,които напускаме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,които напускаме   Хора,които напускаме Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хора,които напускаме
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Покемон :: Правила-
Идете на: